Schermopname_18-7-2025_144818_www.youtube.com News
Schermopname_18-7-2025_144818_www.youtube.com
News

Dronken bestuurder probeert politie te foppen met belachelijke 'truc': "Waarom doe je dit, man?"

Een man die in Florida werd verdacht van rijden onder invloed, probeerde op opvallend creatieve wijze aan zijn arrestatie te ontsnappen: hij sprong tijdens een politiecontrole in de passagiersstoel van zijn auto en deed alsof hij lag te slapen. Volgens de autoriteiten van Martin County vond het incident afgelopen weekend plaats in Jensen Beach, waar agenten reageerden op meldingen van een vermoedelijk dronken bestuurder.

“Waarom speel je dit spelletje, man!?”

De verdachte, Clinton Kiely, werd opgemerkt terwijl hij luidkeels uit het raam van de bestuurderszijde schreeuwde en plotseling vaart minderde midden op de weg. Zijn gedrag trok meteen de aandacht van de politie. Kort daarna maakte hij een scherpe bocht naar links en reed een parkeerterrein van een restaurant op, waar hij — terwijl een agent toekeek — uit de bestuurdersstoel kroop, op de passagiersstoel ging zitten en deed alsof hij sliep.

Beelden van de bodycam van een van de agenten tonen hoe die op het raam van de auto klopt om Kiely wakker te maken. “Hij acteert behoorlijk goed, dat moet ik hem nageven,” zegt de agent hoorbaar in de video. Wanneer Kiely uiteindelijk reageert en uitstapt, voegt de agent eraan toe: “Ik snap niet waarom je dit soort spelletjes speelt, man.”

Enige persoon in het voertuig

Volgens de autoriteiten zou het toneelstukje van Kiely sowieso geen zin hebben gehad: hij was de enige persoon in het voertuig, dus was het overduidelijk wie er had gereden. Wat begon als een wanhopige poging om onder zijn verantwoordelijkheid uit te komen, eindigde alsnog met een arrestatie.

0 claps
0 bezoekers

Plaats reactie

666

0 reacties

Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.

Bekijk alle reacties