Holly Madison heeft openhartig verteld over haar vroegere seksleven met Hugh Hefner – en vooral over één aspect dat ze naar eigen zeggen “haatte”. Het model had een relatie met de Playboy-oprichter van 2001 tot 2008. Ondanks het leeftijdsverschil van maar liefst 53 jaar zei Madison dat ze samen een zeer actief seksleven hadden, iets waarover ze regelmatig openlijk – en soms expliciet – heeft gesproken.
"Het was veel normaler dan je zou denken"
Ze heeft vaker verteld over zowel de positieve als de negatieve kanten van het leven in de Playboy Mansion, en over haar relatie met de inmiddels overleden uitgever. Hefner overleed op 27 september 2017 op 91-jarige leeftijd. Madison, inmiddels 45, was in mei te gast in de podcast In Your Dreams en ging daar in op een seksueel aspect dat ze destijds “walgelijk” vond. Over het leeftijdsverschil zei ze: “Als het alleen hij en ik waren, was het veel normaler dan je zou denken.”
"Als er anderen waren, werd het iets heel anders..."
Maar al snel maakte ze duidelijk dat ze de groepssessies met Hefner en anderen ronduit verafschuwde. “Het is een heel ander verhaal wanneer we met z’n tweeën waren dan wanneer er allemaal anderen in de kamer stonden,” legde ze uit. “Met al die anderen erbij… nee. Dat was walgelijk. Ik haatte het. Ik heb heel duidelijk gemaakt dat ik het haatte.”
Tijdens de podcast sprak Madison ook over de spot en online ‘trolling’ waar ze mee te maken kreeg vanwege haar relatie met Hefner. “Er was een tijd dat ik niets kon posten op social media zonder dat er een of andere idioot reageerde met iets als: ‘Oh, oude ballen,’” vertelde ze. Daarna grapte ze: “Misschien worden sommige mensen hun ballen oud en smerig, maar ik heb zoiets nog nooit gezien.” (lees verder onder de afbeelding)
Licht uit
Ze gaf ook aan dat ze vaak het licht uitlieten tijdens seks, en verwees naar de uitdrukking: “All cats are gray in the dark” – oftewel: in het donker ziet alles er hetzelfde uit. Hoewel het lichamelijk allemaal “prima” verliep, heeft Madison eerder aangegeven dat het mentale aspect van de relatie veel ingewikkelder was. Terugkijkend zei ze dat ze Hefner eigenlijk “helemaal niet zo goed kende”, ondanks de dingen die ze dacht te doen om een band op te bouwen.
In een interview met de New York Post gaf de ster uit Holly’s World toe: “Ik dacht dat ik met hem aan het verbinden was, terwijl ik eigenlijk gewoon iemand was die haar hele leven al moeite had om met mensen te connecten. En ik ontmoette iemand die een meester was in manipulatie.” Nu ziet Madison zichzelf destijds als “iemand die jong, beïnvloedbaar en eigenlijk een beetje in een waas was”.
(Bron: Unilad - Intropic: Instagram en screen grab YouTube)










Plaats reactie
0 reacties
Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties