Ergens in Groot-Brittannië werd in een herentoilet een vrouwenstring gevonden, eentje die ‘al gebruikt’ was. Met man en macht is men nu op zoek naar de eigenares ervan.
In Londen staat het hoogste gebouw van heel West-Europa: The Shard genaamd. The Shard is meer dan driehonderd meter hoog. Voorlopig kan het gebouw enkel door uitgenodigde gasten bezocht worden, vanaf 1 februari wordt het opengesteld voor het grote publiek.
Op de 68ste verdieping van het gebouw zijn sommige toiletten aan de buitenkant van het gebouw gelegen. Omdat het op grote hoogte is en om je behoefte te kunnen doen terwijl je een geweldig panorama hebt, is de buitenmuur in feite één groot raam.
Op die 68ste verdieping vond eerder deze week een exclusief feestje plaats. Toen de kuisploeg ’s anderendaags aan het werk ging, vonden ze in de herentoiletten een zwart stringetje. Het ging bovendien om een niemendalletje dat ‘al gebruikt was’.
Gevreesd wordt nu dat, wanneer het gebouw open zal gaan voor het grote publiek, de bootjes op de Thames geregeld uitzicht zullen bieden op vrijende koppeltjes. Zo hoog boven de grond, met een mooi panorama en spannend omdat je bekeken kan worden: het zal allicht niet bij die ene string blijven.
De Britse pers roept de eigenares van de string op om contact op te nemen, kwestie van haar ervaringen met de rest van de wereld te delen. (SL)










Plaats reactie
0 reacties
Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties