k-mitch-hodge--BeL8KXBIOI-unsplash News
k-mitch-hodge--BeL8KXBIOI-unsplash
News

Het Europese eiland dat de bijnaam ‘mekka voor swingers’ kreeg, met hotels die als ‘speeltuin voor volwassenen’ worden omschreven

We hebben allemaal weleens gehoord van zogenoemde “pikante” cruises, maar sommige swingers worden blijkbaar zeeziek. Het beste alternatief is dan een eiland opzoeken dat vergelijkbaar vertier biedt. En als je deze zomer hoopt op wat extra plezier, dan is volgens sommigen Gran Canaria blijkbaar dé plek om naartoe te gaan.

Medewerkers van het resort La Mirage spraken met The Sun in aanloop naar de grote toestroom van gasten die deze zomer naar Gran Canaria wordt verwacht. Hoewel je misschien zou denken dat dit soort activiteiten vooral populair zijn bij jongere generaties, blijken ook 50-plussers er volop van te genieten.

reiseuhu-W_7-oQmwyuw-unsplash

Speeltuin en speciale schommel

Een medewerker zei: “Ik zou zeggen dat vooral de Britten eigenlijk heel open zijn – en ze vinden het leuk om met Scandinaviërs en Nederlanders te 'spelen', terwijl Duitsers in het begin wat gereserveerder kunnen zijn. We hebben geen regels over kleding. Je kunt de hele tijd in je blootje rondlopen of zwemkledij dragen – we willen niemand verplichten iets te doen. Maar natuurlijk doen de meeste mensen hier aan nudisme.”

In het hotel is een 'speeltuin voor volwassenen' aanwezig, evenals een 'seksschommel — ja, dat bestaat echt — en een gebogen sofa waarmee gasten verschillende standjes kunnen uitproberen. Een andere medewerker voegde tegenover The Sun toe: “We hebben een paar keer meegemaakt dat koppels te opdringerig of te gretig waren, en toen moesten we hen waarschuwen en dreigen dat we hen zouden vragen te vertrekken."

“Ze kijken dan bijvoorbeeld naar andere koppels of gaan naast hen zitten terwijl die bezig zijn, terwijl dat andere koppel dat niet wil. Ja, dit is een plek voor swingers en seks, maar ook voor mensen om te ontspannen en van hun vakantie te genieten. Mensen moeten respectvol zijn.” (lees verder onder de afbeelding)

miltiadis-fragkidis-kHQFMObkRSs-unsplash

Winkelcentrum

De lokale bevolking is echter niet bepaald enthousiast. Iemand vertelde aan de krant dat een lokaal winkelcentrum 'het mekka voor swinging' is. Volgens hem reizen mensen van over de hele wereld naar Gran Canaria om af te spreken met andere swingers. Hoewel het winkelcentrum overdag gewoon voor boodschappen bedoelt is en alledaagse producten verkoopt, verandert de sfeer er ’s avonds compleet.

(Bron: UNILAD - Afbeeldingen: Unsplash)

0 claps
0 bezoekers

Plaats reactie

666

0 reacties

Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.

Bekijk alle reacties