Kamagurka creatief met stadionverbod News
Kamagurka creatief met stadionverbod
News

Kamagurka creatief met stadionverbod

Het stadionverbod dat Kamagurka kreeg blijkt voor hem niet zo’n groot probleem te zijn want hij zorgde voor een erg creatieve oplossing om zijn favoriete ploeg, KV Oostende, toch van dichtbij aan het werk te zien. Hij kijkt gewoon vanuit het appartement van een vriend, vlakbij het stadion. Al kan hij van daaruit wel maar op een helft meevolgen.

Samen met KV-Oostende-voorzitter Yves Dejaeghere nestelde Kamagurka zich voor de wedstrijd van hun ploeg gezellig voor het raam van het appartement van een vriend. Dat kijkt namelijk uit op één helft van het stadion en op die manier kunnen ze dus de match live mee volgen. Voor de andere helft van het plein zijn de mannen wel aangewezen op de televisie.

Op die manier omzeilt Kama zijn stadionverbod dat hij opliep nadat hij het veld was opgelopen op de spelers te feliciteren. Hij is blij met de tijdelijke oplossing maar hij kijkt toch uit naar de dag dat hij gewoon weer het stadion binnenmag. Tja, alles is beter dan helemaal niets, Kama. (HH)

0 claps
0 bezoekers

Plaats reactie

666

0 reacties

Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.

Bekijk alle reacties