Man (33) betaalt 70.000 euro om op Justin Bieber te lijken News
Man (33) betaalt 70.000 euro om op Justin Bieber te lijken
News

Man (33) betaalt 70.000 euro om op Justin Bieber te lijken

U dacht dat uw kinderen obsessieve 'Beliebers' waren? Het kan altijd straffer. De 33-jarige Amerikaanse singer-songwriter Toby Sheldon gaf in vijf jaar ongeveer 70.000 euro uit aan plastische chirurgie om op zijn idool Justin Bieber (19) te lijken. Hij deed zijn verhaal aan de Britse tabloid Closer.

Verspreid over een half decennium liet Sheldon botoxinjecties en haartransplantaties doen, maar ook peperdure 'glimlachcorrecties'. "Het is zijn glimlach die Bieber zijn jeugdige uiterlijk geeft. Daarom liet ik mijn bovenlip meer naar boven halen en mijn onderlip ietsje opvullen", aldus Sheldon.

Foto's Twitter

0 claps
0 bezoekers

Plaats reactie

666

0 reacties

Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.

Bekijk alle reacties