Voor de eerste keer in Vlaanderen staat een musical over kindsoldaten op de planken. Voorstelling Muerto van productiehuis ixX Pharma zorgt voor een unicum in Vlaanderen door dit controversiële thema. Vanaf vrijdag 22 februari kan jong en oud in het Fakkeltheater terecht voor deze alternatieve musical.
Regisseur James Cooke bracht een getalenteerde cast samen om het beklijvende verhaal te brengen. Maar liefst 25 kinderen ondersteunen onder meer Anne Mie Gils en Bram Outryve in dit spektakel. Het verhaal speelt zich af in de wouden en straten van Colombia.
Guy Van Vliet, musicalkenner van Gazet van Antwerpen, kreeg al een voorsmaakje. "Deze week krijgen we twee alternatieve musicals voorgeschoteld. Vrijdag start Muerto en zondag gaat Josephine B. in première, over het moeilijke leven van de zwarte revuester Josephine Baker. De keuze voor maatschappelijke thema's is relevant in Vlaanderen. Zo kwam vorig jaar de musicalversie van Ben X uit."
In afwachting van de officiële cd-release werd gisteren de eerste single van Muerto uitgebracht. Hieronder vindt u deze single, Geef me mijn kind terug.
Fakkeltheater, Reyndersstraat 7, toegang 24 euro, voor tickets & info: 070.24.60.36 of www.fakkeltheater.be
Foto Dirk Kerstens
Plaats reactie
0 reacties
Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties