Vijf jaar geleden gaven Nathalie Meskens en Jeroen Van Dyck elkaar hun ja-woord in Thailand. De twee zijn al die jaren later nog steeds gelukkig samen, en van jaloezie is geen sprake.
"Jaloezie is geen mooie eigenschap. Ik heb in mijn omgeving al gezien dat het veel relaties kapotmaakt. Misschien is het vervelend voor Jeroen, maar ik voel me zo zeker van mijn stuk dat ik me nooit bedreigd voel. Ooit had ik te veel gedronken en begon ik dingen te zien die er niet waren. Ik dacht dat Jeroen aan het flirten was met een vriendin, maar dat kwam puur door de drank. Op dat moment was ik echt aan het flippen, maar nadien hebben we er goed om kunnen lachen. Eigenlijk vind ik het zelf heel leuk als mensen zeggen: 'Ik ga met uwen vent op de foto'. Voor mij is dat een compliment, want Jeroen is ne keischone gast", aldus Meskens in Story.






Plaats reactie
0 reacties
Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties