Nieuwe website met sekslessen aan 30 euro/uur: Clint legt het gratis uit News
Nieuwe website met sekslessen aan 30 euro/uur: Clint legt het gratis uit
News

Nieuwe website met sekslessen aan 30 euro/uur: Clint legt het gratis uit

Een Nederlandse organisatie komt nu ook in België op de markt met echte seksfilmpjes. Op de site hoehetmoet.be betaal je 2 euro voor 4 minuten niet geacteerd liefdesspel. Het initiatief is zowel informatief als commercieel. De Nederlandse versie van de site lokte al anderhalf miljoen kijkers.


Met de levensechte filmpjes heeft hoehetmoet.be duidelijk een gat in de markt gevonden. Per filmpje wordt één onderwerp behandeld. De filmpjes zijn te betalen per gsm of met een bankkaart.

Zowel Sensoa als de Vlaamse Vereniging voor Seksuologen (VVS) zijn lovend over het initiatief. Porno zet jongeren volgens Sensoa op het verkeerde been: ze gaan dan denken dat mannen het uren kunnen volhouden en dat vrouwen altijd bereidwillig zijn. "De filmpjes zijn sereen en speels. Het gaat om echte koppels, en dat zie je. Ze leggen het accent op genieten", zegt Ilse Penne, de voorzitster van de VVS in een krant van de Corelio-groep.

De grootste kritiek van de VVS is dat de filmpjes te betalen zijn. "Wij hebben aan de organisatie gevraagd om gratis pakketten uit te delen aan sommige doelgroepen of aan jeugdhuizen". De initiatiefnemers nemen die vraag alvast in overweging. Ook hadden de koppels iets zwaarder mogen zijn om de realiteit nog beter te benaderen en mocht er wat meer schaamhaar te zien zijn.

Dat twee euro voor een filmpje van vier minuten teveel is, dat vonden wij ook. Daarom geven wij u gratis en voor niks een reeks tips hoe je een vrouw kunt laten genieten. Al doen we het andersom: we sommen allerlei zaken op die nogal wat mannen verkeerd doen in bed. En natuurlijk zeggen we ook hoe het wel moet.

Niet eerst kussen. Haar (bovenste) lippen mijden als de pest en onmiddellijk naar de erogene zones duiken, doet een vrouw denken dat je haar ‘per uur’ betaalt en waar voor je geld wilt hebben door zaken die voor jou niet essentieel zijn weg te laten. Passioneel kussen is het ideale voorspel om je partner voor op de juiste temperatuur te krijgen.

Te hard in haar oor blazen. Geef het maar toe: op school vertelden de oudere jongens dat de meisjes het geil vonden dat ze in haar oor geblazen worden. Maar: er is een verschil tussen erotisch, zachtjes blazen en blazen alsof je een kaars wil doven. Dat doet namelijk pijn bij haar en tenzij het een sm-sessie betreft, kan dit niet de bedoeling zijn.

Vergeten te scheren. Misschien vind je jezelf er stoer uitzien wanneer je jezelf één of meerdere dagen niet geschoren hebt. Vrouwen vinden dit misschien ook leuk staan, maar zeker niet leuk voelen. Dat komt voor haar namelijk over als schuurpapier. Wanneer ze haar hoofd van links naar rechts draait, is dat niet van puur genot maar wel om je aanrakingen te vermijden.

Te hard in haar tieten knijpen. Mannen hebben vaak de neiging om borsten te behandelen als meloenen. Namelijk als een huisvrouw die in meloenen knijpt om te voelen hoe rijp ze zijn. Zachtjes masseren en strelen is de boodschap.

In haar tepels bijten. Vele mannen denken dat de tepels van de vrouw kauwgom zijn. De knopjes zijn echter één van de meest gevoelige delen van het vrouwelijke lichaam: die dienen niet om op te bijten. Likken en zuigen is wel toegestaan. Wat de meiden echt graag hebben, is dat je errond likt. Behandel haar tepels echter nooit als was het een speeltje voor de hond.

Aan haar tepels draaien. De reden hiervoor is dezelfde als hierboven net omschreven. Tepels zijn geen knoppen van een radio waarmee je tevergeefs een zender probeert te vinden terwijl je ergens in het midden van de woestijn zit. Concentreer jezelf op de hele borsten, niet enkel op die twee puntjes.
Andere delen van haar lichaam negeren. Een vrouwenlichaam is geen snelweg met slechts drie afritten: Tietendorp Oost en Tietendorp West en de Tunnel Centrum. Neen, een vrouw heeft ook graag dat je haar nek en rug streelt en zachtjes kust, de voeten even masseert enzovoort. Die tunnel moet je uiteindelijk zijn, maar neem eerst een (lange) omweg.

Kapotte slipjes. Wanneer het tijd wordt de onderste regionen te gaan verkennen, denk er dan aan dat vrouwen nogal eens fijne, frêle niemendalletjes dragen. Als je jezelf niet zo goed kan beheersen en je gaat nogal agressief te werk, zou het wel eens kunnen eindigen met een kapot slipje en dat vinden de meeste dames niet zo leuk. Als je vreest dat je haar slipje niet goed uitkrijgt, vraag dan of ze het zelf even uittrekt.

Gebruikte condooms achterlaten. Een gebruikt condoom weggooien is de verantwoordelijkheid van de man. Waarom, dat is in wezen vrij simpel: jij hebt het jasje gedragen, jij hebt het bevuild, dus jij gooit het weg.

Aanval op de clitoris. De clitoris is een zeer gevoelig vrouwelijk orgaan, en directe druk erop voelt voor de bezitster ervan op zijn zachtst gezegd nogal onplezierig.

Eventjes pauzeren. Wanneer mannen voelen dat het misschien allemaal wat te snel voorbij gaat zijn, kunnen ze even pauzeren om wat later de draad weer op te nemen. Bij vrouwen maakt de temperatuur dan echter een vrije val. Denk aan je schoonmoeder en doorgaan met die banaan!

Geobsedeerd zijn door het gaatje. De meeste mannen weten de clitoris intussen wel te vinden zonder gps, toch zijn ze er van overtuigd dat alles om het gaatje draait. Steek niet meteen alles in de grot, maar streel ook de buitenkant en de clitoris eens.

Sadistische massage. Een sensuele massage geef je met je handen, vingertoppen en lippen. Niet met de ellenbogen en de knieën.

Uitkleden in de verkeerde volgorde. Een man met sokken en een onderbroek of boxershort aan, ziet er in vrouwenogen op zijn belachelijkst uit. Doe eerst je sokken uit, of zij zet het op een lachen.

Te snel. Uiteindelijk komt het toch tot een confrontatie tussen de banaan en de pruim. Handel dan niet als een industriële boormachine. Bouw langzaam op en verander af en toe eens van tempo.

Te hard. Te had beuken kan haar het gevoel geven dat ze al twee weken paard aan het rijden is met een slecht zadel. Maar dan wel in enkele seconden.

Te vroeg klaarkomen. Dit is zowat de schrik van iedere man, en met reden. Als je de trekker overhaalt nog voordat ze begon te kronkelen als een slang en het wit van haar ogen liet zien, heb je beter een ‘backup plannetje’ om haar alsnog zover te brengen.

Niet vroeg genoeg klaarkomen. Misschien denk je dat je een ware seksgod bent als je uren op en neer kunt gaan zonder te schieten, maar de vrouw in kwestie denkt daar waarschijnlijk anders over. Als het genoeg is geweest is het voor haar genoeg geweest en als je dan toch per se Marathon Man wilt spelen, hang je misschien beter wat lectuur tegen je muren. Kwestie dat ze ondertussen wat te lezen heeft.

Vragen of zij is klaargekomen. Kijk, dat is nu echt iets dat je zou moeten merken. Als je niet gemerkt hebt dat ze ging kronkelen als een slang, iets luidruchtiger werd, met haar ogen draaide en een rood aangezicht kreeg, is het waarschijnlijk niet gebeurd.

Orale seks te voorzichtig geven. Doe niet alsof je een reuzenkat bent die voorzichtig aan een schoteltje melk likt. Breng je hele mond er naartoe.

Haar hoofd naar beneden duwen. Jij houdt er misschien wel van als zij oog in oog komt te staan met jouw eenogige slang, met de bedoeling dat het snel tot een mond-en-lolly opstelling zal komen. Vrouwen vinden dat vernederend, dan kun je haar net zo goed met haar haren in een kooi sleuren. Als jij wilt dat ze haar mond gebruikt, gebruik dan de jouwe: vraag het gewoon.

Haar niet waarschuwen voor de uitbarsting. Sperma smaakt naar het schijnt zo’n beetje als zeewater met daarin eiwit gemixt. Niet alle vrouwen zijn daar even gek van. Wanneer zij jou een orale verwenbeurt geeft, waarschuw haar dan wanneer het zover is zodat ze zelf kan beslissen wat er gebeuren zal.

Pornofilms naspelen. In pornofilms houden vrouwen ervan wanneer je alles over hen heen spuit. In de praktijk betekent dit vaak: extra was.

Het was per ongeluk. Hem in het verkeerde gaatje proberen te steken en dan achteraf zeggen dat je jezelf vergiste: dit is not done. Als je hem daarin wil stoppen, vraag het haar dan eerst. En denk niet ‘ik heb gedronken, dus dat zal wel een goed excuus zijn’.

Haar prostaat proberen te vinden. Voor sommige mannen voelt het goed om anaal gestimuleerd te worden: zij hebben immers een prostaat. Vrouwen hebben er geen, zoek er dan ook niet achter.

Er niet om geven of zij wel een hoogtepunt bereikt. Je moet je werkje afmaken. Als zij de zevende hemel nog niet heeft bereikt, is doorgaan de boodschap. Daar krijg je nadien alleen maar meer voor terug.

Haar verstikken. Mannen wegen wel eens meer dan vrouwen. Als je helemaal op haar gaat liggen en ze wordt er blauw uitzien, ben je niet goed bezig.

Haar bedanken. Bedank nooit een vrouw omdat ze met jou het bed wilde delen. De slaapkamer is geen afhaalchinees. (SL)

0 claps
0 bezoekers

Plaats reactie

666

0 reacties

Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.

Bekijk alle reacties