Restaurant Adi en Rebekka opent eindelijk de deuren News
Restaurant Adi en Rebekka opent eindelijk de deuren
News

Restaurant Adi en Rebekka opent eindelijk de deuren

Het heeft veel voeten in de aarde gehad – en velen dachten dat het er nooit van zou komen – maar Adi en Rebekka, bekend van Mijn Restaurant, openen eindelijk hun eigen restaurant. Morgen vindt de openingsreceptie van hun restaurant in Kasteel Bisschoppenhof in Deurne plaats.

Tot voor kort was het restaurant van Kasteel Bischoppenhof in handen van acteur Peter Van Asbroeck. Hij had er een tewerkstellingsproject, FoodJ, waar jongeren twaalf maanden opgeleid werden tot kok. Het project mislukte en het pand wordt nu verhuurd aan Adi en Rebekka.

Het Mijn Restaurant-koppel was na het avontuur begonnen met een eigen cateringbedrijf, Delicious at home, maar de droom om een eigen restaurant te beginnen, was er nog steeds. Die droom komt met restaurant Bisschoppenhof uit. De ambitie om uit te groeien tot een vaste waarde is er, maar Adi en Rebekka blijven met hun voeten op de grond. “Het zal helemaal niet zo ingewikkeld zijn als in Fleur Délice. We willen een eerlijke en simpele keuken. Geen restaurantniveau, maar wel de betere brasserie”, liet Rebekka weten.

De openingsreceptie van het nieuwe restaurant vindt morgen – dinsdag – plaats. Allen daarheen! (KC)

0 claps
0 bezoekers

Plaats reactie

666

0 reacties

Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.

Bekijk alle reacties