'Rundskop' valt in de prijzen op Frans filmfestival News
'Rundskop' valt in de prijzen op Frans filmfestival
News

'Rundskop' valt in de prijzen op Frans filmfestival

De Vlaamse film 'Rundskop' van Michaël R. Roskam heeft afgelopen weekend op het derde internationale festival van de politiefilm in het Franse Beaune de prijs van de internationale jury en de persprijs behaald. Dat heeft het Vlaams Audiovisueel Fonds (VAF) maandag bekendgemaakt.

Later deze maand komt de film uit in Franstalig België. Eind mei is het de beurt aan het Nederlandse bioscooppubliek om kennis te maken met de film. Ondertussen zal 'Rundskop' ook te zien zijn op de Marché du Film van het Filmfestival van Cannes.

In Vlaanderen hebben sinds de lancering op 2 februari inmiddels 400.000 bioscoopgangers het speelfilmdebuut van Michaël R. Roskam bekeken.

Beeld: Photonews

0 claps
0 bezoekers

Plaats reactie

666

0 reacties

Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.

Bekijk alle reacties