Sterrenmeisje Kimberley geeft leugen toe News
Sterrenmeisje Kimberley geeft leugen toe
News

Sterrenmeisje Kimberley geeft leugen toe

Amper een week nadat sterrenmeisje Kimberley Vlaeminck haar gezicht vol liet tatoeëren, is ze aan de laserbehandeling begonnen die haar gezicht weer gaaf zal maken. Het zal nog zeker een jaar duren voor het meisje weer de oude is.

Ondertussen raakte bekend dat Kimberley in eerste instatie wel blij was met de sterretjes. Tijdens een interview in het programma De Jakhalzen zei ze dat ze het mooi vond, maar dat de reactie van haar vader zo slecht was dat ze met een ander verhaal op de proppen kwam. Ze heeft nu besloten de volledige sterrenhemel te laten verwijderen. Een pijnlijke en lange onderneming, maar daar zit het 18-jarige sterrenmeisje niet mee.

Het zal niet alleen meer dan een jaar duren, ook het prijskaartje is niet de onderschatten. Om alle 56 sterren te verwijderen zal Kimberley zo’n 9000 euro moeten neertellen. Juist, Kimberley, want Rouslan heeft ondertussen laten weten dat hij 9000 euro te veel vindt en dat hij dus niet zal tussen komen. Toen de oom van Vlaeminck dat te horen kreeg, sloegen de stoppen door en de politie moest tussenbeide komen.

Wordt ongetwijfeld vervolgd. (KC)

0 claps
0 bezoekers

Plaats reactie

666

0 reacties

Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.

Bekijk alle reacties