Schermopname_27-8-2025_12524_www.instagram.com News
Schermopname_27-8-2025_12524_www.instagram.com
News

Tanja Dexters over dildo's, door het rood rijden en zat achter het stuur kruipen: "Vroeger was het allemaal anders..."

Tanja Dexters heeft een dochter, Valentina, maar sinds zeven jaar mag ze zich ook plusmama noemen van Xavier, de zoon van haar partner. De twee verschillen qua generatie en interesses, wat soms voor grappige situaties zorgt.

Generatieverschil

Xavier is best jaloers op zijn plusmama. Vooral hoe zij in haar jonge jaren meer vrijheid ervoer, spreekt hem aan. “We gingen vaker uit, de politie deed minder controles en een pintje te veel werd sneller door de vingers gezien,” klinkt het. Voor Tanja brengt dat zelf ook wat heimwee met zich mee.

Fouten uit het verleden

Dexters kijkt intussen met meer zelfkritiek terug op die periode. “Mijn rijverbod zit er bijna op, binnenkort krijg ik mijn rijbewijs terug. En ik heb mijn les geleerd. Het is geen excuus, maar ik stam uit een generatie waarin een glas te veel achter het stuur normaal leek. Zelfs door het rood rijden vonden wij oké, zolang je maar keek of er niemand aankwam.” (lees verder onder de afbeelding)

Familie blijft belangrijk

Een ander groot verschil met de jongere generatie ziet Tanja in de waarde die aan familie wordt gehecht. “Wij hebben nog veel familiebijeenkomsten en ik kijk daar echt naar uit. Xavier en Valentina minder, want ze vinden dat vaak saai. Alleen met Gerry, die naast ons een dildo-automaat plaatste, heeft Xavier een hechte band. Zalige man.”

(Bron: HLN - Intropic: Instagram Tanja Dexters)

0 claps
0 bezoekers

Plaats reactie

666

0 reacties

Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.

Bekijk alle reacties