Aida Yespica is zo sexy dat het niet meer normaal is Babes
Aida Yespica is zo sexy dat het niet meer normaal is
Babes

Aida Yespica is zo sexy dat het niet meer normaal is

Echt waar: over wat voor sexy meid Aida Yespica wel is: we zouden er een boek over kunnen schrijven. Toch gaan we dat niet doen wegens teveel ander werk.
Maar geeft toe: wat is er nu niet de perfecte perfectie aan het lijf en leden van Aida Yespica? Ze heeft bijvoorbeeld zo'n lekkere kont dat zelfs de topless Claudia Galanti er niet kan afblijven. Over topless gesproken: ook haar borsten mogen er best wezen. Zelfs Berlusconi liep zo geil als een halve container bakboter van haar, maar toch kon hij haar niet krijgen. Je zou er verdomme een mozaïekhoofd van krijgen!

Om tot slot even terzake te komen: de foto's werden deze week genomen toen Aida Yespica genoot van haar vakantie aan de Sardiniaanse kust, Porto Cervo. (SL)

0 claps
0 bezoekers

Plaats reactie

666

0 reacties

Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.

Bekijk alle reacties