En nee, dat is geen typfout. Elisandra geeft écht de hoed niet op.
Deze Braziliaanse deerne is een lief meiske. Maar soms heeft ze ook nogal een temperament, dat hadden we al eerder gezien. Nu was er een hoed-incident. Elisandra ging naar een soort van danscafé en ze droeg een hip hoedje. Maar van het dansen kreeg ze het warm en natuurlijk moest die hoed af. Ze legde hem op een tafeltje, maar lang bleef hij daar niet liggen. Eén of andere dievegge was ermee weg. Of tenminste, ze wilde er mee weg zijn. Want daar kwam Elisandra aangesneld. De dievegge kreeg een kniestoot in haar jeweetwel en een gin-tonic in haar gezicht en moest het aftrappen zonder buit.
Enfin, hier zien we Elisandra met de nieuwste mode van Bloomingdales. Niet zo sexy als we haar eerder zagen, maar toch leuk. (SL)







Plaats reactie
0 reacties
Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties