Emma Watson poseert topless (foto) Babes
Emma Watson poseert topless (foto)
Babes

Emma Watson poseert topless (foto)

Emma Watson is ongetwijfeld één van de knapste celebrities die op deze planeet woont. Toen twee jaar geleden bekend werd gemaakt dat Emma Watson naakt ging gaan in haar nieuwste film ‘Regression’ stond zelfs het hele internet op stelten. Ook toen bleek dat Emma Watson seksverslaafd was, wou 95% van de mannen vrijwillig hun diensten aanbieden om Emma te helpen.

Binnenkort kunnen we juffrouw Watson zien schitteren op het witte doek in 'The Beauty and the Beast' en momenteel staat ze ook in de belangstelling met een topless foto die ze liet maken voor Vanity Fair.

We beseffen wel dat de meeste mensen teleurgesteld zijn dat haar tepels zeer strategisch zijn verborgen. Om de teleurstelling een beetje tegen te gaan, posten we dan ook maar twee oude foto's waar je haar tepels wel (een beetje) kan bewonderen dankzij twee doorkijk-bloesjes.

0 claps
0 bezoekers

Plaats reactie

666

0 reacties

Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.

Bekijk alle reacties