Actrice Puck Pomelien Busser (34), bekend als Henriëtte Castro uit Goede tijden, slechte tijden, heeft in haar geboortekostuum geposeerd voor Playboy. Daarmee wil ze andere vrouwen inspireren die – net als zij na haar zwangerschap – worstelen met hun zelfbeeld. Voor de shoot belde ze “natuurlijk” eerst haar ouders. “Niet dat ik er uiteindelijk wat mee zou hebben gedaan als ze nee hadden gezegd,” vertelt ze aan Playboy. “Daar ben ik te rebels voor.”
Twijfels
Toen het aanbod kwam, twijfelde ze toch. “Ik dacht: ik ben 34, ben moeder geworden en heb niet meer het lichaam zoals in 2019, toen ze me al eens vroegen.” Dat ze inspraak kreeg in hoe de reportage zou worden vormgegeven, gaf de doorslag. “Ik zag meedoen als een kans om te laten zien dat je er na een zwangerschap weer sexy uit kunt zien. Misschien inspireert mijn shoot vrouwen die ook na een bevalling denken: dit komt niet meer goed.” (lees verder onder de afbeelding)
"Ik omarm de verandering"
Zelf had ze die gevoelens ook. “Toen ik net moeder was, keek ik vaak foto’s terug van voor mijn zwangerschap. Dat lichaam is forever gone, dacht ik dan. Nu omarm ik die verandering. Ik had ook meteen een idee bij hoe die shoot eruit moest komen te zien.” Voor Busser werd het vooral een ode aan de kracht van een veranderd lichaam.
"Plots was daar een boot met twee mannen..."
De reportage vond plaats op Terschelling, haar woonplaats. Daar liet ze ook haar rebelse kant zien, met een opvallend moment tijdens de shoot. “Ineens kwam er een zeilboot met twee mannen voorbij. Ik vond dat een perfect fotomoment. Ik stond naakt op de pier. In eerste instantie zagen ze me niet, er kwam geen reactie. Tot ik naar ze schreeuwde en ze terugzwaaiden.”





(Bron: HLN - Afbeeldingen: Instagram Puck Pomelien)
Plaats reactie
0 reacties
Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties