Zoals jullie bij ons al eerder hebben kunnen lezen, zijn het niet bepaald leuke tijden voor Lesley-Ann Poppe en haar partner. Hun bedrijfsactiviteiten zijn immers in een bijzonder slecht daglicht komen te staan.
Failliet bedrijf, kwade klanten en andere boze mensen, fikse boetes,... Het gaat 'La Poppe' niet bepaald voor de wind. Daarnaast is ze blijkbaar samen met haar partner een verhuis aan het plannen naar Spanje.
Maar kijk... Lesley-Ann blijft gewoon ook iets doen waar ze erg goed in is: 'leuke' kiekjes posten op Instagram! Meer bepaald stomende lingeriefoto's deze keer. We schuiven het graag allemaal door naar jullie... (swipe naar rechts voor alle foto's)
Nieuwsbrief-tip: De mooiste (Vlaamse) babes in je mailbox
Liefhebbers van prachtige dames raden we aan om lid te worden van onze gratis, gloednieuwe nieuwsbrief om dagelijks nog meer mooie (Vlaamse) dames en exclusieve content te bewonderen. Dat doe je hier.










Plaats reactie
0 reacties
Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties