Miljuschka Witzenhausen doet ondertussen bij jullie al een belletje rinkelen, want ze passeerde hier al een paar keer de revue. De geboren Amsterdamse is presentatrice, vj, soapactrice, culinair expert en televisiekok. Een veelkunner dus! Oh, we zouden het bijna nog vergeten… Ze heeft ook al enkele boeken op haar conto staan. Maar over lectuur willen we het nu niet meteen hebben.
De moeder van twee kids is immers ook bijzonder actief op de sociale media, waar ze op Instagram meer dan één miljoen volgers heeft. Niet mis! En wat ook niet mis is, zijn de interessante kiekjes die Miljuschka regelmatig met de wereld deelt.
Afgelopen zondag ging Miljuschka trouwens paaseieren, zoals zoveel mensen. Alleen deed zij dat iets lichter gekleed...
Nieuwsbrief-tip: De mooiste (Vlaamse) babes in je mailbox
Liefhebbers van prachtige dames raden we aan om lid te worden van onze gratis, gloednieuwe nieuwsbrief om dagelijks nog meer mooie (Vlaamse) dames en exclusieve content te bewonderen. Dat doe je hier.
(Afbeeldingen: Instagram)










Plaats reactie
0 reacties
Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties