Lisa Michels, de bijzonder knappe 'K3 zoekt K3' deelneemster, is dezer dagen actief op YouTube. Daar maakt ze geregeld een vlog van haar 'avonturen'.
Wie geen fan is van de dame, vindt maar weinig interessants op haar YouTube-kanaal. Maar wat ons dan weer wel interesseerde, was haar relaas van de planning tijdens de liveshows van 'K3 zoekt K3'.
"Na de liveshow op vrijdag kregen we midden in de nacht of zaterdagochtend een mailtje met daarin het openingsnummer alsook de verdeling van de groepjes... Zo kon je in het weekend meteen al gaan studeren. Maandag begonnen we meteen met de dansrepetities. Ook werden die dag vaak opnames voor de green screen gemaakt."
Verder tijdens de week:
- Dinsdag: zangles en ook choreografie voor de solonummers.
- Woensdag: podiumdag. Repetities met de band.
- Donderdag: camerarepetities, inclusief eventuele extra dansers.
- Vrijdag: meest hectische dag. Haar, make-up, heel even broodje eten en dan doorloop van de hele show. Snel nog iets eten, generale repetitie, terug kort iets eten, terug naar de make-up en dan meteen de liveshow.
Voor wie het haar zelf even wil horen zeggen: vanaf 2:40 overloopt ze een week 'K3 zoekt K3'. We kunnen ons alleen maar inbeelden hoe druk de nieuwe K3 het nu wel niet moet hebben. (RVH)
Foto: Instagram Lisa Michels










Plaats reactie
0 reacties
Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties