Courtney Stodden trok haar slabikinietje aan om naar LA te gaan (video) News
Courtney Stodden trok haar slabikinietje aan om naar LA te gaan (video)
News

Courtney Stodden trok haar slabikinietje aan om naar LA te gaan (video)

Wat ze daar deed? Hotdogs uitdelen op Hollywood Boulevard.


Neen, de wulpse Stodden is niet aan lager wal geraakt omwille van de recente tuning van haar voorbumper. Ze deed dit namelijk voor de dierenrechtenorganisatie PETA. Hotdogs voor PETA? Jawel, want het betroffen vegetarische worsten.

Helemaal geen vegetarische keuze volgens de blonde bimbo: “Vegetarische hotdogs zijn gewoon veel lekkerder én gezonder. Mensen zouden beter eens wat meer nadenken over wat ze op hun barbecue zwieren.

Vegetarisch of niet, het vlees van Courtney zag er alleszins schitterend uit, zo in haar slabikinietje. Gek dat er niemand op het idee kwam een bende konijnen op haar los te laten. (SL)

0 claps
0 bezoekers

Plaats reactie

666

0 reacties

Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.

Bekijk alle reacties