Dat het met de 'Voice of Europe' niet zo goed gaat, wist je al. Kleindochter Vanessa maakt zich ernstige zorgen.
Op 14 en 15 december is het zover: de allerlaatste keer dat Eddy Wally het podium zal betreden. Vanessa is er echter niet gerust in: "Pépé is heel zwak. Hij si mentaal en fysiek niet tot optreden in staat. Het immense verdriet om de dood van mémé weegt zwaar op hem. Ik ben er zelfs van overtuigd dat hij een hartaanval gaat krijgen door alle stress en drukte".
Volgens haar kan hij ook niet meer zingen, want de verlamming die hij na de hersenbloeding vorig jaar in maart kreeg, heeft ook zijn stembanden aangetast. Als we Vanessa mogen geloven, kan je 14 en 15 december niet echt beschouwen als een optreden van Eddy Wally: "Hij zal in zijn rolstoel op het podium worden gerold, omringd door danseressen. Hij gaat het woord richten tot zijn fans en zijn dochter Marina als opvolger lanceren. Die zal dan enkele van de beroemdste nummertjes brengen".
Eddy Wally wil absoluut die laatste optredens doen, zo zegt Vanessa tegen Blik: "Omdat hij het met mémé zo had afgesproken. Langs de andere kant om de fakkel officieel door te kunnen geven aan Marina voor haar comeback". Wie er bij wil zijn, rept zich dus naar de Nacht van de Schlagers. (KA)
Eddy Wally in zijn glorieperiode, die vind je hier terug in deze aflevering van Wie ben ik? in 1990. Vooral te bekijken indien je een jonge Goedele Liekens en Daisy Van Cauwenbergh aan het werk wil zien, al blijft Eddy Wally wel de ster van het gezelschap!










Plaats reactie
0 reacties
Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties