Marseillaise irriteert Yves Leterme News
Marseillaise irriteert Yves Leterme
News

Marseillaise irriteert Yves Leterme

Premier Yves Leterme is de mopjes over zijn Marseillaise-vergissing beu. Drie jaar geleden haalde de (toen nog)toekomstige premier het Belgische en het Franse volkslied door elkaar. Een fout die nog altijd voor hilariteit zorgt op Twitter.

"Off to france for a day. Allons enfants de la patrie, le jour de gloire est arrivé... Misschien duet met @YLeterme?", twitterde een zekere Polso dinsdagmiddag.

Leterme zelf reageerde geïrriteerd: "Iedereen zijn pleziertje uiteraard, maar is wel beetje belachelijk-afgezaagd. Plus est en vous."

"Als het volk zijn brood niet krijgt, dan maar zijn spelen", reageerde Polso nog. Leterme liet het niet meer aan zijn hart komen en vertrok "naar de plenaire zitting van de Europees Parement in Straatsburg".

Op de nationale feestdag in 2007 vroeg een journalist aan toenmalig formateur Leterme om de Brabançonne aan te heffen. Leterme zette in met "Allons enfant de la patrie", het begin van de Marsellaise of het Franse volkslied dus.

0 claps
0 bezoekers

Plaats reactie

666

0 reacties

Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.

Bekijk alle reacties