Oh oh: werkstraf of gevang voor Barbie News
Oh oh: werkstraf of gevang voor Barbie
News

Oh oh: werkstraf of gevang voor Barbie

In de gevangenis had Samantha van der Plas, beter bekend als Barbie van Oh Oh Cherso, al eens gezeten vanwege het ‘aanwezig zijn op een wietplantage’. Nu heeft ze wat ernstigere feiten gepleegd.


De Haagse Barbie is geen gewone pop. Eerder had ze het aan de stok met een skileraar, liet ze zich in de badkamer door Oh Oh Sterretje eens goed, nu ja, in haar sterretje pakken, kwam ze haar Droomken tegen en deed ze zichzelf een nieuwe pijnlijke voorbumper cadeau.

Onlangs ging de platinablonde dame serieus op de vuist. Ze zou iemands smoelwerk hebben opengekrabd, de haren uit het hoofd gerukt hebben, een knie in het kruis gegeven hebben en een fikse stomp in de ribben. Het was al niet meer de eerste keer dat Barbie gebruikte: zo sloeg ze eerder in Oostenrijk iemand enkele tanden uit het gezicht met een glas.

Maandagochtend was Barbie in hoogsteigen persoon op de rechtbank aanwezig om de beslissing van de rechter te aanhoren. In eerste instantie kreeg de pop tweehonderd uren werkstraf. Als ze niet gaat werken zal ze honderd dagen de gevangenis in moeten. Ook kan ze zich beter een tijdje gedeisd houden nu, want indien ze in de eerstkomende vijf jaar moet voorkomen voor dezelfde feiten zal ze maar liefst twee jaar achter de tralies vliegen. (SL)

0 claps
0 bezoekers

Plaats reactie

666

0 reacties

Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.

Bekijk alle reacties