Venus Williams heeft donderdag voor het eerst sinds haar opgave op de US Open eind augustus een tenniswedstrijd gespeeld. In het Colombiaanse Medellin versloeg ze haar jongere zus Serena in een exhibitiematch voor vijfduizend mensen met 6-4 en 7-6.
De 31-jarige Williams gaf tijdens de US Open op na de eerste ronde. Later bleek dat ze lijdt aan het syndroom van Sjögren, een auto-immuunziekte die haar energie aantast en gewrichtspijnen bezorgt.
"Ik voel me niet enkel moe, maar echt volledig uitgeput. Het positieve is dat ik nu weet wat er scheelt. Ik zal er mee moeten leren leven", vertelde de zevenvoudige grandslamwinnares toen. Tegelijk voegde ze eraan toe dat ze wilde blijven tennissen.
Volgende maand staan er voor Williams exhibitiewedstrijden tegen Francesca Schiavone en Flavia Pennetta op het programma.
Foto Photo News
Plaats reactie
0 reacties
Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties