Alle potentiële kopers van Saab willen de productie hervatten Wheels
Alle potentiële kopers van Saab willen de productie hervatten
Wheels

Alle potentiële kopers van Saab willen de productie hervatten

De Zweedse constructeur Saab mag dan al wel een tijdje failliet zijn, de curator is nog steeds niet klaar met de afhandeling ervan. Maandag laatstleden, 9 april, was er opnieuw een deadline voor de geïnteresseerde partijen. Vandaag maakt een van die curatoren, Hans Bergqvist, bekend dat alle partijen de productie willen heropstarten. Hij wil wel geen namen bekend maken. Bergqvist zegt dat Saab in totaal nog 520 miljoen dollar aan eigendommen heeft, de schuldenberg loopt inmiddels op tot 1,9 miljard dollar. Een klein verschil dus.

De curator hoopt dat de bieder meer betaalt dan de waarde van de eigendommen alleen, om zo wat extra schuld af te betalen van bij het begin. De enige partij die haar interesse publiek maakte is het Chinese bedrijf Youngman. Die zijn er al een goed jaar bij, al werd dat steeds niets. De geruchten gaan ook de ronde dat Turkse en Indiase partijen al dan geen interesse hebben, al werd dat nooit bevestigd.

Via Automotive News

Lees meer autonieuws op autofans.be

0 claps
0 bezoekers

Plaats reactie

666

0 reacties

Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.

Bekijk alle reacties