Dit is de meest brute Lamborghini. Ever. (foto's) Wheels
Dit is de meest brute Lamborghini. Ever. (foto's)
Wheels

Dit is de meest brute Lamborghini. Ever. (foto's)

Het is ons dan wel een raadsel waarom hij de Spaanse naam ‘Veneno’ en niet de Italiaanse ‘Veleno’ draagt (wat staat voor gif) maar bruut, dat is hij.

Bij Lamborghini maken ze straffe bakken. De vorige ‘strafste’ was de Sesto Elemento, die met zijn prijskaartje van twee miljoen ook niet meteen de goedkoopste was.

Drie miljoen euro, daar kan je al wat voor kopen. Ook een Lamborghini Veneno. Of beter gezegd: kon. Want ze moeten nog gebouwd worden, maar de beperkte oplagen die er gaat komen is reeds uitverkocht.

Wat krijg je voor die drie miljoen euro? Een kanon dat vlotjes de 350 km per uur overstijgt en dat in 2.8 seconden van nul naar de honderd gaat. Verder kreeg hij de V12 uit de Aventador maar waar dankzij wat gesleutel (toerentalbegrenzer wat hoger ingesteld, nieuw uitlaatsysteem, nieuw inlaatsysteem) vijftig pk meer uit gepuurd wordt.

Echt bijzonder zijn de looks: daar kan geen enkele UFO tegenop. Want of u het nu mooi of lelijk vindt, bijzonder is het alleszins. Meer foto’s hier. (SL)

0 claps
0 bezoekers

Plaats reactie

666

0 reacties

Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.

Bekijk alle reacties