De Britse actrice Keira Knightley is volgens Franse persberichten getrouwd. In het gemeentehuis van Mazan in de Provence gaf de 28-jarige filmspeelster zaterdag het ja-woord aan James Righton, de zanger van de Britse rockgroep The Klaxons, aldus de krant La Provence van zaterdag.
Aan de plechtigheid in het 30 kilometer ten noordoosten van Avignon gelegen oord namen enkel de familie en de getuigen deel. Het huwelijk werd door de burgemeester van Mazan voltrokken. Het paar was er blijkbaar in geslaagd de Britse paparazzi te verschalken. Die hadden gedacht dat de trouw aan de Azurenkust zou plaatsvinden, 200 kilometer zuidoostelijker.





Plaats reactie
0 reacties
Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties