De auto, het lijkt de plaats waar de gefrustreerde medemens, die behoefte heeft aan een tienbeurtensessie bij een erkende psycholoog, zijn interne chaos tot uiting brengt. Het aantal gevallen van verkeersagressie blijft ook bij ons stijgen, maar zo extreem als bij deze heren gaat het er (gelukkig) niet steeds aan toe.
Dat Russen een kort lontje hebben, is een huizenhoog cliché. De bestuurder van de auto die hier in het gat van zijn voorganger gaat hangen, maakt deze reputatie alvast helemaal waar, want nadat hij ongeveer alles geprobeerd heeft om te passeren, slaan zijn stoppen door. Zodra hij zijn kans ziet, vlamt hij voorbij en zet zijn eigen wagen dwars om de chauffeur die hem heeft geïrriteerd, de rammeling van zijn leven te geven. Maar dat draait even anders uit… Blijkbaar heeft het aantal PK's weinig of niets te maken met de herseninhoud of kleur van de karategordel van de bestuurder. (KA)
Met dank aan Pieter voor de tip!









Plaats reactie
0 reacties
Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties