Een filmpje waarin te zien is hoe een baby elektrische gitaar speelt, is een hit op YouTube. De beelden zijn al meer dan 1,3 miljoen keer bekeken.
Te zien is hoe de kleine als een volleerde gitarist meespeelt op de tonen van een nummer van de Black Keys. Om het af te maken maakt hij ook nog met zijn vingers het gebaar van de duivelshoornen.
Reclame voor videospel
Uiteraard kwam er een flink staaltje computertechnologie aan te pas om dit te verwezenlijken. Wat op het eerste zicht een leuke homevideo lijkt, is in werkelijkheid dan ook vermomde reclame voor de nieuwe videogame 'Rocksmith', een spel waarbij de speler in tegenstelling tot bij 'Guitar Hero' niet langer op een speelgoedgitaartje hoeft te tokkelen, maar zijn échte gitaar aan de spelconsole kan koppelen.
Bekijk de beelden via YouTube:
Plaats reactie
0 reacties
Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties