downloaden (2) Film & TV
downloaden (2)
Film & TV

Nadat Elias haar 'sloopte': Annelien Coorevits doet haar zegje over de dames en heren in Temptation Island

Bij Temptation Island komt heel wat kijken achter de schermen. De emoties lopen soms hoog op, deelnemers verlaten al eens het kampvuur en soms wordt zelfs een psycholoog ingeschakeld. Ook presentatrice Annelien Coorevits speelt daarin een belangrijke rol.

In het begin probeerde Annelien vooral afstand te bewaren. Ze dacht dat ze als presentatrice objectief moest blijven en niet te dicht bij de kandidaten mocht komen. Door de jaren heen merkte ze echter dat empathie haar net beter deed functioneren.

downloaden (3)

Een 'mamarol'

Vooral bij de vrouwelijke deelnemers neemt ze steeds vaker een soort mamarol op zich. Ze wil hen beschermen en behoeden voor de pijn die ze mogelijk zullen voelen. Ook wanneer de camera’s niet draaien, voert ze gesprekken met hen.

“Ik heb ook gesprekken met de dames wanneer de camera’s niet draaien, en dan geef ik hen mijn ongezouten mening”, zegt Annelien in Flair. Wat de kandidaten daarmee doen, laat ze uiteindelijk aan hen over. Maar ze wil wel dat ze zich gesteund voelen. (lees verder onder de afbeelding)

schermopname-7-6-2026-17182-www-6a258bc416244
Elias en Annelien zullen duidelijk nooit samen een tango dansen

"Moeilijk om neutraal te blijven"

Toch is het voor haar soms moeilijk om neutraal te blijven. Zeker wanneer mannen uitspraken doen die botsen met haar overtuigingen als moderne vrouw. “Ik had er dit seizoen al op de eerste draaidag last van. Die mannen zeiden op het strand soms dingen die lijnrecht indruisen tegen mijn overtuigingen als moderne vrouw. Maar het is niet mijn taak om daar op dat moment een oordeel over te vellen, dus ik probeer wel een pokerface te behouden.”

Dat Annelien op het liefdeseiland niet met iedereen even goede vriendjes was, bleek recent nog uit de uitspraken van Elias. Wanneer Elias gevraagd werd naar Annelien, reageerde hij bijzonder fel. “Ik haat haar sowieso”, zei hij. Daarna voegt hij eraan toe: “Zij haat ook echt alle mannen. Zij heeft twintig mannen zoals mij gedatet die allemaal haar hart hebben gebroken.”

(Bron: Flair - Afbeeldingen: VTM)

0 claps
0 bezoekers

Plaats reactie

666

0 reacties

Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.

Bekijk alle reacties