Patrick Lefevere: “Ik heb Stephanie nog maar enkele keren ontmoet” News
Patrick Lefevere: “Ik heb Stephanie nog maar enkele keren ontmoet”
News

Patrick Lefevere: “Ik heb Stephanie nog maar enkele keren ontmoet”

Dit weekend berichtten we dat de vriendin van acteur Guy Van Sande, model Stephanie Clerckx, en Patrick Lefevere samen op de 24 uur van Zolder waren. Daarvoor werden ze ook al samen gespot op de voetbalwedstrijd tussen Anderlecht en het Turkse Sivas. “We zijn zelfs geen vrienden”, klinkt het bij Lefevere.

Lefevere en Clerckx lijken het nochtans erg naar hun zin te hebben samen, maar dat er sprake is van een relatie ontkennen ze allebei. Volgens Stephanie is er wel wederzijds respect en een hechte vriendschap gegroeid toen ze voor Vitaya het programma Tour de Femme draaide. Vreemd genoeg zegt Quick.Step-manager Patrick Lefevere net het omgekeerde. Ze komen wel overeen, maar van vriendschap is geen sprake.

Misschien ligt het aan ons, maar wij vinden het toch vreemd dat twee mensen die geen vrienden zijn samen naar een voetbalwedstrijd gaan kijken en samen opduiken tijdens een race. Voor de wedstrijd van Anderlecht heeft Lefevere een goede uitleg, want daar zou Guy Van Sande zijn vriendin een kaartje voor gekocht hebben, maar rond de 24 uur van Zolder blijft het stil.

Zijn de twee echt wel zuiver op de graat? Volgens een aantal insiders niet. Stephanie zou haar zinnen gezet hebben op Tom Boonen en Patrick Lefevere gebruiken om zo dicht mogelijk bij hem te komen. Dat ze op haar weg zowel Guy als Lefevere kwetst, trekt de blondine zich niet aan. Onder het motto “Het doel heiligt de middelen”, blijft ze daarom afspreken met de Quick.Step-manager.

Zijn wij de enigen die vinden dat er heel wat gaten zitten in dit verhaal? (KC)

0 claps
0 bezoekers

Plaats reactie

666

0 reacties

Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.

Bekijk alle reacties