Het was nostalgie, maar eigenlijk ook weer niet. De rock van AC/DC klonk gisteren in het sportpaleis weer zo fris als in de hoogdagen van de band. Bijna 16.000 fans balden op elk refrein de vuisten en schreeuwden de groep de onsterfelijkheid in. Morgen is er een tweede concert, dat even snel als het eerste uitverkocht was.
De openingsact was een statement: een trein dendert door het decor en zet het Sportpaleis meteen onder hoogspanning. Geen geleuter à la 'Wij willen onze nieuwe nummers spelen', maar de grote hits: Highway to Hell en Thunderstruck. Voor de fans werd het een avond om nooit te vergeten.
Op Leen Demaré na waren het in de zaal vooral mannen. Zowel oude rockers (waarvan sommigen ook opnieuw hun schooluniformpje droegen, zoals Angus Young) als jonge snaken. "Dit zijn geen oude mannen", zegden de jongste fans, die nog lang niet geboren waren toen AC/DC de rockwereld domineerde. "Ze zijn legendes, hun muziek is onsterfelijk." (TV)
Plaats reactie
0 reacties
Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties