Topmodel Jade Foret (19) zit nog met Emile Mpenza in haar maag. Maar ze kan er al lekker grof mee lachen in onderstaand filmpje, samen met een goeie vriendin en kleine zusje Cassie. Bottomline: Emile Mpenza is een “stuk vuilnis”, een bedrieger en bedreiger. Jade rekent hier af met de “vergissing van haar leven”.
Jade bracht de voorbije weken door in België en werd er hier terug bovenop geholpen door familie en vrienden (Jade stortte in en belandde in New York in het ziekenhuis). Maar voor ze terug naar Miami vloog voor een fotoshoot maakte ze met haar webcam nog een reeks funny filmpjes. Ze ziet er in die filmpjes trouwens niet uit als een sexy babe, eerder als dolle comedienne. Vandaar dat wij er hier de foto bij doen van Jade als kerstbunny (ja, natuurlijk heeft daar iemand aan geprutst).
Wat zegt ze in dit filmpje over Emile Mpenza, voor jullie vrij vertaald?
- “Ik heb me vergist in m’n ex-vriend”
- “Hij heeft me 6 keer bedrogen, ik ben de tel kwijt”
- “Hij heeft me cadeau’s gegeven, niet veel, maar hij wil ze nu terug”
- “Weten jullie wat dat is? Hij heeft me bedrogen, gemanipuleerd…”
- Als uitsmijter: “Stuk vuilnis!”
S’il vous plaît! Dat noemen wij nog eens een afrekening. (BP)
Plaats reactie
0 reacties
Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties