Mysterieuze moord op moeder van vier News
Mysterieuze moord op moeder van vier
News

Mysterieuze moord op moeder van vier

Zaterdagavond werd in Holsbeek het zwaar toegetakelde lichaam van Peggy Muyshondt langs de kant van de baan gevonden. De vrouw stapte voordien in de auto van een stomdronken kennis waarmee ze een avondje op café had door gebracht. Waarom en hoe ze op de baan is geraakt, gestapt, gegooid of aangereden blijft een vreemd verhaal. Er wijzen wel heel veel aanduidingen in de richting van de al even mysterieuze chauffeur, Jan De Meersman.

Toen de voorbijgangers het lichaam vonden was het al te laat voor Peggy, een 40-jarige getrouwde vrouw met vier kinderen. "Vlak voor onze inrit lag een vrouw op de grond, in een plas bloed", vertelden de voorbijgangers geschokt. Volgens hun had ze een grote gapende wonde in haar hoofd, toonde sporen van geweld en was ze duidelijk aangereden.

Peggy had eerder die avond in het café 't Sportlokaal in Wezemaal iets gedronken met Jan De Meersman. De Meersman had echter te veel gedronken, maar nam Peggy toch nog mee in de auto. Voor Peggy niet veel later dood in de berm teruggevonden werd hadden omwonenden al een verdachte camionet zien heen en weer rijden rond het lijk, tot die wegraasde wanneer de politie opdook. Toen de camionet gevonden werd, vonden ze ook de nog even bezopen Jan De Meersman. Hij werd direct meegenomen voor verhoor, maar dat leverde alleen wat dronken raadsels op en een lang ontnuchteringsproces.

Intussen werden ook al familieleden, getuigen en iedereen die iets meer zou kunnen weten bevraagd. Daardoor werd het vermoeden dat Jan De Meersman de vrouw vermoordde nog sterker, maar bleven er onduidelijkheden en mysteries hangen. Zo vroegen we al bij verschillende kennissen naar de relatie tussen de twee, die niet door iedereen hetzelfde wordt gezien. Beiden hadden een vaste partner, maar sommigen spraken over een geheime relatie. De uitbaatster van het café zei dat ze de twee nog samen had gezien, maar niets vreemds vermoedde, hoewel de vriend van Peggy niets afwist van haar uitstapje met Jan De Meersman. Hij geeft wel toe, integenstelling tot andere familieleden, dat hij de man kende en dat Peggy onlangs in zijn dierenzaak was gaan werken.

Hoe Peggy zo toegetakeld is ook nog niet helemaal duidelijk. De enige die dat waarschijnlijk weet is De Meersman zelf. Zijn dronken toestand heeft waarschijnlijk niet alleen Peggy's lift tot een fataal einde gebracht, maar brengt ook het verhoor op een dood spoor. De getuigenissen van omstanders wijzen wel in de richting van de verdachte én agressieve camionetbestuurder, die nadien bevestigd werden wanneer het parket bloedsporen op de spiegel vonden. Of ze voordien al werd toegetakeld of pas na ze uit de camionet kwam werd aangereden moet het onderzoek nog precies achterhalen. (IV)

0 claps
0 bezoekers

Plaats reactie

666

0 reacties

Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.

Bekijk alle reacties