Enkele maanden geleden maakte Tanja Dexters bekend dat ook zij (pikante) content zou gaan delen op OnlyFans. Het mag eigenlijk geen verrassing zijn dat het haar momenteel voor de wind gaat op het volwassenenplatform. Op hln.be onthulde Dexters hoeveel ze precies verdient en wat haar toekomstplannen zijn.
Tanja Dexters heeft momenteel meer dan 250 abonnees op OnlyFans, goed voor een verdienste van meer dan 2.000 euro netto per maand. “Ik zou nog meer geld via OnlyFans kunnen verdienen als ik me meer - letterlijk - zou blootgeven, maar ik doe dit niet om het grote geld binnen te halen,” zegt ze op hln.be.
"Ik wil ze coachen, in ruil voor een commissie"
Maar Dexters geeft ook toe dat het wel gemakkelijk verdiend geld is. “Er zijn ergere jobs dan in een chic hotel in Parijs in lingerie poseren. Maar aan naaktfotografie doe ik niet, want dan kan ik evengoed in Playboy gaan staan,” zegt ze. Maar de voormalige Miss België heeft nog andere plannen. Ze wil ook jonge vrouwen gaan begeleiden die hun eerste stappen op OnlyFans willen zetten.
“Bij deze doe ik een oproep aan jonge vrouwen die zich op OnlyFans willen wagen, maar niet weten hoe,” zegt ze op hln.be. “Samen met mijn team wil ik hen, in ruil voor een commissie, coachen. Er lopen al gesprekken met geïnteresseerden.” Om af te sluiten, hieronder nog wat leuke plaatjes van Tanja. Gratis en voor niks, je bent ons geen commissie verschuldigd.
(Bron: hln.be)
Plaats reactie
0 reacties
Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties