Vlaamse zangeres Katerine straalbezopen tegen de grond gespot (video) News
Vlaamse zangeres Katerine straalbezopen tegen de grond gespot (video)
News

Vlaamse zangeres Katerine straalbezopen tegen de grond gespot (video)

’t Was Nieuwjaar voor iedereen, en dus ook voor Katerine Avgoustakis, je weet wel, die knappe stoot die in 2005 Star Academy won en vervolgens enkele hitjes had in ons land. Wel, die kwamen we zopas tegen op video, helemaal uitgeteld tegen de grond met een fles alcohol in haar pollen. En terecht!
Een Vlaamse mama en een Griekse papa, dat kon niet foutgaan. Nope, de genen waren Katerine inderdaad goedgezind toen ze voor het eerst het Maasmechelse licht zag. Dat is ondertussen zo’n goeie 31 jaar geleden, maar van ouderdomstekenen geen sprake. Integendeel, haar grootste fans smeekten om haar nog eens in P-magazine te zien blinken, en aangezien Nieuwjaar voor de deur stond en het thema ‘bezopen zijn’ was, twijfelde ze geen seconde.

“Deze shoot was eigenlijk nogal vreemd. Normaal gezien moet je je best doen om er zo goed mogelijk uit te zien, maar nu was het net andersom. Alle zatte verhalen die ik ooit meegemaakt heb, kwamen ineens terug. Aan inlevingsvermogen was er dus geen gebrek”, vertelt ze in het populaire mannenblad.

Niet dat Katerine elke dag zo scheel ziet als een bezopen otter, maar de keren dat haar alcoholgehalte in overdrive ging, waren té legendarisch. “Ik herinner mij dat ik een drietal jaar geleden met een paar vriendinnen naar de Carré ben geweest. Aangezien niemand bob wilde zijn, gingen we aan het einde van de avond met een taxi naar een hotel. Ik was heel erg dronken. We waren net aangekomen bij het hotel toen ik zo dringend moest plassen dat ik mijn panty’s heb uitgetrokken. Dat liep echt voor geen meter. Tijdens het plassen ben ik zelfs achterover in de sneeuw gevallen”, herinnert ze zich zeer vaag.

Het avontuur was echter nog niet gedaan, maar de rest kunt u lezen in de nieuwste P-magazine. Wat u dan weer wél van ons krijgt, is het ‘achter de schermen’-filmpje van haar ladderzatte shoot. Geen d(r)ank. (KDN)

0 claps
0 bezoekers

Plaats reactie

666

0 reacties

Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.

Bekijk alle reacties