Inbrekers en dieven bij Lyndsey Pfaff News
Inbrekers en dieven bij Lyndsey Pfaff
News

Inbrekers en dieven bij Lyndsey Pfaff

Lyndsey Pfaff en haar man deden zondagnacht een vreselijke ontdekking. Terwijl het gezinnetje Pfaff lag te slapen drongen dieven hun huis binnen. De gangsters gingen ervandoor met de Audi van Dave, Lyndsey haar 33-jarige echtgenoot.

Het was Lyndsey zelf die zondagnacht de inbraak ontdekte in haar huis in Brasschaat. Intussen waren de dieven er al vandoor geraasd met de gezinswagen van de Pfaffs. De dieven waren duidelijk geen prutsers en gingen ongestoord hun gang. Ze forceerden eerst de poort aan de straatkant, braken de achterdeur van de bijkeuken en zagen hun buit voor het grijpen. Op de keukentafel lag de sleutelbos van Dave en de afstandsbediening van de poort. Voor Dave en Lyndsey iets konden merken, waren de inbrekers al weg met de Audi Allroad van het gezin.

Al die tijd lagen Lyndsey, haar man en de twee kindjes nietsvermoedend te slapen. Volgens hun woordvoerder zijn ze enorm geschrokken. "Een auto is vervangbaar, maar zo'n inbraak moet je toch even verwerken", zegt Willemijn Van Dommelen. Over de auto zal familie Pfaff-De Volder zich inderdaad geen zorgen moeten maken, want Dave is zelf Audi-verkoper bij garaga Beerens in Antwerpen. Intussen konden Lyndsey en Dave kijken om hun sloten en de poort te laten vervangen. (IV)

0 claps
0 bezoekers

Plaats reactie

666

0 reacties

Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.

Bekijk alle reacties