Helemaal niks heeft ze nog aan. Zelfs geen oorbellen.
Toen we deze Deense deerne leerde kennen waren we zo blij als wat. Het moet een jaarjte of anderhalf geleden zijn, toen we de eerste lingerie- en fotoshoots van haar mochten ontvangen. Zo sexy, zo engelachtig maar tegelijk zo braaf dat ze eruit zag! Gaandeweg werd ze iets minder preuts en op een keer stuurde ze ons zelfs een mooie foto van haar dito poes.
Preuts is Ninaatje tegenwoordig niet meer. Voor Esquire Magazine trok ze prompt al haar kleren uit. Maar omdat Esquire daar voorlopig nog maar drie outtakes van vrijgaf, hebben we er ook maar foto's bijgedaan van een badmode-lingerieshoot. Voor welk merk dat is, dat interesseert ons in feite geen zier. (SL)
Plaats reactie
0 reacties
Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties