Cipiers gebruiken cipierspop, gevangenen ontsnappen News
Cipiers gebruiken cipierspop, gevangenen ontsnappen
News

Cipiers gebruiken cipierspop, gevangenen ontsnappen

En wij maar denken dat ze in België de meest nonchalante cipiers ter wereld hebben. Stierenstront. In Argentinië doen de celbewakers nog beter. Daar gebruiken ze een pop als cipier. En dan verschieten wanneer er twee kostgangers op de loop gaan.

In de Argentijnse gevangenis hebben ze vijftien uitkijktorens maar niet voldoende personeel om die allemaal te bemannen. Klinkt Belgisch. Daarom dat ze ook met een oplossing ‘op zijn Belgisch’ kwamen aandraven.

“We maakten een namaakcipier van een voetbal en legden daar een kepie op. Door de schaduw zouden de gevangenen dan denken dat het een echte cipier was”, legde de slimste van de hoop het geniale plan uit.

De nepcipier kreeg zelfs een naam: Wilson, zoals Tom Hanks zijn vriend de volleybal noemde in de film Cast Away. Twee gevangenen hadden het spel echter door. Ze geraakten probleemloos langs een van de uitkijktorens en kozen het hazenpad.

Het duo, met een gewapende overval op de kerfstok, is nog steeds op vrije voeten. In de gevangenis van Dendermonde kopen ze massaal ballen aan. Of daar zouden we toch niet van verschieten. (SF)

0 claps
0 bezoekers

Plaats reactie

666

0 reacties

Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.

Bekijk alle reacties