Dat Kevin Janssens en An Lemmens geen koppel meer zijn, . An was echter niet de eerste bekende Vlaamse schone die acteur Kevin na een relatie van anderhalf jaar het gat van de timmerman wees.Neen, zij was nummer vier. De eerste was het Eva Pauwels. De twee leerden elkander kennen in 2002. Eva en Jacques Vermeiren waren nog maar net uit elkaar en Eva ging een pintje drinken in een café in Antwerpen. Kevin, die toen nog maar een acteurke was, speelde daar voor ober om wat bij te verdienen. Hij keek eens diep in het decolleté van Eva en van het één kwam het ander. Na anderhalf jaar werd Eva verliefd op een vrouw en maakte ze het uit met Kevin. Die laatste heeft daar serieus onder geleden. “Hij smeekte me letterlijk op zijn knieën om hem terug te nemen”, zo vertelde zij destijds. In 2004 liep hij de actrice Line Van Wambeke tegen het bevallige lijf. Na ongeveer anderhalf jaar verbrak deze de relatie omdat ze naar Amerika trok om haar geluk in Los Angeles en Hollywood te zoeken. Uitgezonderd in films (zoals onder andere The Box Collector), speelt ze ook mee in muziekclips:
In de hete zomer van 2008 liep Kevin dan tegen het Kempense, niet misse lijf van Natalia Druyts. Ze waren o zo gelukkig samen en werden geregeld al gefotografeerd, maar begin 2010 was het plots gedaan. Zowel Kevin als Natalia hebben nooit gepraat over het waarom van hun breuk. Geruchten gingen de ronde dat Kevin nogal een jaloers was en dat Natalia daar niet langer mee kon leven. Misschien zit Koen Wauters daar wel voor iets tussen, die zat kort voor de breuk immers tussen de benen van Natalia:
En nu dus de rondborstige An Lemmens. Ze leerden elkaar kennen tijdens het programma ‘Sterren op de dansvloer’ en zelfs iemand met een visuele handicap kon zien hoe de vonken tussen de twee oversprongen. Maar toch bleven ze ontkennen dat ze een koppel waren. Dat ze geregeld hand in hand door Antwerpen liepen, was gewoon toevallig. Pas enkele weken geleden was er ‘de grote bevestiging’ van het feit dat zij een koppel waren. Toen lekte immers uit dat An op de doodsbrief van Kevin’s oma vermeld stond als ‘vriendin van’. Tot An nu, anderhalf jaar later, terug alleen wil zijn.En nu we toch met video’s bezig zijn: hier hebben we nog een leuke van An Lemmens topless en nog zonder tatoeages. (SL)
Plaats reactie
0 reacties
Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties