Vandaag werd in Wilrijk op een emotionele manier afscheid genomen van Eén-presentatrice Yasmine. De plaatsen in het crematorium waren voorbehouden aan vrienden, collega’s en familie van Yasmine, maar een vierhonderdtal fans trotseerden de hitte om buiten de plechtigheid toch te volgen op het grote scherm.
De familie van Yasmine en die van ex-vrouw Marianne Dupon hadden voor de afscheidsplechtigheid de handen in elkaar geslagen. Hoewel een aantal fans van de zangeres de schuld van haar zelfmoord in de schoenen van Marianne wil schuiven, is die wrok niet te vinden binnen de familie. Een duidelijk aangeslagen Dupon was aanwezig tijdens de uitvaart.
Het waren vooral de ex-collega’s van Yasmine die het woord namen. Anne De Baetzelier sloeg met haar woorden de nagel op de kop. De zangeres leefde met een enorme druk om haar werk als Yasmine goed te doen, maar diep vanbinnen wilde ze gewoon Hilde Rens – haar echte naam – zijn.
Uitzonderlijk zullen er vandaag ook geen omroepsters te zien zijn op Eén. Alle collega’s van Yasmine waren aanwezig op de plechtigheid en emotioneel zou het voor hen veel te zwaar zijn om vanavond te moeten opdraven op televisie. De programma’s zullen, net zoals op Canvas, buiten beeld aangekondigd worden. (KC)







Plaats reactie
0 reacties
Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties