Knappe deernes en wildplassters op Extrema Outdoor (fotospecial) News
Knappe deernes en wildplassters op Extrema Outdoor (fotospecial)
News

Knappe deernes en wildplassters op Extrema Outdoor (fotospecial)

Eén van de jaarlijks terugkerende hoogvliegers is het Extrema Outdoor in Houthalen-Helchteren, dat zaterdag van start ging om voort te duren tot maandag.
Nationale en internationale dj’s laten house, techno en alles wat daar tussen zit uit de boxen knallen.

Waar veel volk op de been is, daar lopen natuurlijk ook mooie meiden rond en wij stuurden onze fotograaf op pad om die te laten vereeuwigen. Om het met zijn eigen woorden te zeggen: spijtig dat het geen bikiniweer was maar er liepen toch knappe deernes rond! En ook een wildzeikster met een blote kont. (SL/ Foto ©EDT/TOJO)

0 claps
0 bezoekers

Plaats reactie

666

0 reacties

Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.

Bekijk alle reacties