Wij zijn geen fanatieke volgers van het programma Ex on the Beach, maar het is dit jaar blijkbaar een knettergek seizoen waarnaast Temptation Island een onschuldig schooluitstapje lijkt. Eén van de kandidaten die het meeste over de tongen gaat is de Nederlandse Lesley. Het doel van Lesley is duidelijk, ze wil zoveel mogelijk seks hebben en vindt het hypocriet als mensen daarover oordelen: "Als een man zich zo gedraagt klinkt er applaus, een vrouw is meteen een slet. Met die onzin wil ik komaf maken."
'Ik hou gewoon van seks
Terwijl er ook mannen in het programma zijn die letterlijk elke dame in hun slaapkamer proberen te krijgen, wordt de 24-jarige Lesley geregeld voor slet uitgemaakt terwijl ze eigenlijk niet veel anders doet dan de heren. Al had ze de commentaren nog erger verwacht: "Natuurlijk zijn er mensen die me uitschelden voor slet, maar ze zijn in de minderheid. Het raakt me ook niet. ’Slet’ is een woord om iemand mee aan te duiden die met meerdere mensen seks heeft. Ik zie dat niet als iets negatiefs, het is gewoon zo."
Voor degene die het programma nog niet gezien hebben, Lesley gaat inderdaad redelijk los. Zo begon het met seks met deelnemer Keanu, de dag daarna was het rampetampen met een andere deelnemer en er volgde ook nog een trio en zelfs een kwartetje. Maar Lesley wil gewoon genieten omdat ze dol is op seks:
“Ik ben waarschijnlijk het schoolvoorbeeld van ‘stille waters, diepe gronden’. Ik zie er heel braaf uit, maar ik heb een ondeugend kantje. En daar maak ik ook geen geheim van: ik hou van seks. Waarom zou ik daarover liegen? Als mensen mij niet respecteren zoals ik ben, hebben ze geen plaats in mijn leven.”
https://youtu.be/lCDusSLJLbk
Dubbele standaarden
Dat mensen op televisie zien dat Lesley in het bed duikt met bijna elke man die twee benen heeft, ligt ze niet bepaald wakker van. Waar ze zich dus wel aan frustreert zijn de dubbele standaarden. Moest ze een man zijn geweest, zou ze applaus krijgen voor haar seksuele escapades en nu krijgt ze commentaar omdat ze een vrouw is:
“Ik denk dat het belangrijk is dat er vrouwen zijn zoals ik, die ervoor uitkomen dat ze graag seks hebben. Want dat blijft toch een beetje een taboe. Als een man zoiets zegt, krijgt hij applaus. Maar als een vrouw dit doet, wordt dat onmiddellijk als iets negatiefs bekeken. Onzin, uiteraard.”
Als je Lesley trouwens aan de haak wil slaan voor een serieuze relatie dan zullen we je moeten teleurstellen. Tijdens haar vorige relaties kon ze nogal moeilijk trouw blijven waardoor ze momenteel liever losse scharrels verkiest:
“Ik heb twee lange relaties gehad, die telkens twee jaar duurden. Beide keren was ik verliefd, maar ik merkte ook dat ik het moeilijk vond om de aandacht van andere jongens te weerstaan. Dan moet je keuzes maken. Ik heb toen beslist dat ik - op dit moment in mijn leven - liever losse scharrels heb. Me settelen kan ik altijd nog op een latere leeftijd, moest ik daar zin in hebben."
Plaats reactie
0 reacties
Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties