O-mega lekkere wielerbabe: "Seks voor de koers kan niet" News
O-mega lekkere wielerbabe: "Seks voor de koers kan niet"
News

O-mega lekkere wielerbabe: "Seks voor de koers kan niet"

Rond het team van Omega Pharma-Quick.Step durft er wel eens wat vrouwelijk schoon te zwerven, maar één Flandrien heeft het hoofdlotje gewonnen: hij mag zich uitleven op de mooie Larissa de Castro. Behalve voor de wedstrijd.
Larissa de Castro, 21 jaar, Spaanse roots en een stukje natuurschoon waar we graag mee gaan kamperen, is het lief van Guillaume Van Keirsbulck, wielrenner bij de ploeg waar Tom Boonen en Mark Cavendish het mooie weer maken. In de nieuwe Ché laat ze uitvoerig zien waarom Guillaume haar reeds vanaf de eerste date volledig zag zitten.

Maar zoals het met sportlui gaat, heeft Larissa de pech dat Guillaume voor de wedstrijd geen al te grote inspanningen mag leveren, dus behoort seks niet tot het soort activiteiten waar hij zich mee kan bezighouden. Larissa is dan zelfs niet welkom, zo vertelt ze: "De renners gaan altijd de dag voordien al op hotel en daar zijn de vrouwen helaas niet welkom. Maar na de koers is er tijd genoeg om dat weer helemaal goed te maken". Daar kunnen we Guillaume geen ongelijk in geven… (KA)

De hele fotoshoot vind je in de nieuwe Ché.

0 claps
0 bezoekers

Plaats reactie

666

0 reacties

Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.

Bekijk alle reacties