Vaticaans dagblad prijst Kuifjefilm aan News
Vaticaans dagblad prijst Kuifjefilm aan
News

Vaticaans dagblad prijst Kuifjefilm aan

L'Osservatore Romano, het dagblad van het Vaticaan, prijst de nieuwe Kuifjefilm van Steven Speilberg aan. Volgens L'Osservatore maakt de Amerikaanse regisseur daarin een geslaagde combinatie van actie, humor en de sfeer van vervlogen dagen. Volgens criticus Emilio Ranzato overheerst de actie in deze eerste Kuifjefilm. Maar hij hoopt dat het christelijk humanisme waarvoor Kuifje volgens hem symbool staat in de volgende Kuifjefilm wordt uitgediept.

Volgens L'Osservatore Romano is de avonturendrang van het hoofdpersonage tijdloos. Lof is er ook voor Spielberg, die in zijn hart steeds kind bleef. Volgens het persagentschap 'I.Media' is de ruime aandacht van de krant voor de Kuifjefilm onder meer te danken aan het feit dat de hoofdredacteur Gian Maria Vian altijd al een grote Kuifjefan is geweest.

0 claps
0 bezoekers

Plaats reactie

666

0 reacties

Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.

Bekijk alle reacties