Vroedvrouw en auteur Uwe Porters stelt regelmatig pikante vragen aan haar Instagram-volgers. Deze keer stelde ze de volgende vraag: "Wat is je favoriete standje?"
En wat blijkt deze keer? “Op z’n hondjes is het meest favoriete standje bij vrouwen. Daar zijn twee redenen voor. Een: het is een positie waarbij de meeste vrouwen zich vrij voelen. Ze kunnen hun zorgen loslaten. Anders denken ze tijdens de seks vaak: ‘Oei, ziet mijn gezicht er raar uit?’ of ‘Wat met mijn vetjes?’. Maar tijdens doggy style speelt dat allemaal geen rol," zegt Uwe.
En waar houden mannen van? “Bij de mannen is de cowgirl een grote favoriet. Logisch, want ze hebben een full frontal view: ze kunnen het gezicht en de borsten van de vrouw zien. En ze kunnen haar aanraken en bij de heupen vastpakken. Iets wat vrouwen trouwens ook heel erg appreciëren," legt Uwe uit op hln.be
Op hln.be werden 40 reacties van Vlamingen (vrouwen én mannen) gepubliceerd. Wij hebben voor jullie hieronder de 15 opvallendste geselecteerd:
1. "Ik vind het leuk om zijn gezicht te berijden, met zijn hand knijpend op mijn kont."
2. "Cowgirl. En zijn duim net op de juiste spot."
3. "Doggy style, terwijl zij jarretellen draagt."
4. "Als hij over mijn poep streelt en er dan een goeie pets op geeft."
5. "Door de combinatie van een tong en een glazen dildo kom ik hard klaar."
6. "Als hij me langs achter neemt en intussen een buttplug naar binnen schuift."
7. "Ik word wild als ik mijn vrouw voorover leg op de tafel, haar langs achter pak en dan klaarkom op haar rug."
8. "Als hij rond mijn clitoris cirkels maakt met een natte vinger. En vervolgens niet stopt na mijn eerste orgasme."
9. "Haar volledig vastbinden, zodat ze geen kant meer op kan. Haar dan 'smijten' op het bed en gaan."
10. "Penetratie terwijl we op ons zij liggen, met een hand rond mijn keel en de andere in mijn haar."
11. "Ik word wild als zij over me heen leunt, met haar tong op mijn tepels en mijn vingers diep in haar."
12. "Als hij mijn love handles héél stevig vasthoudt. Er in knijpt, eigenlijk."
13. "Op mijn buik liggen met mijn poep omhoog, en dan gevingerd worden."
14. "Lepeltje-lepeltje, terwijl ze haar vibrator tegen mijn ballen houdt."
15. "Ik lig als vrouw plat op de buik, met mijn benen gesloten, en hij op mij. Dit standje zou 'de schildpad' heten."
Alle 40 reacties vind je hier.
(Bron: hln.be - Intropic: Image by prostooleh on Freepik)








Plaats reactie
0 reacties
Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties