schermopname 8 10 2024 171249 unsplashcom News
schermopname 8 10 2024 171249 unsplashcom
News

Een duwtje in de rug nodig om te gaan stemmen? Organisator van Eroticabeurs heeft aanlokkelijk voorstel

Nog een extra duwtje nodig om zondag te gaan stemmen? Wel, dat hebben wij wellicht voor jou gevonden! En het is misschien niet wat je verwacht... Komend weekend (van vrijdag tot zondag) is het namelijk weer de Ero Expo, deze keer in de Nekkerhal in Mechelen.

Gratis naar de Eroticabeurs

Zondagen is het altijd de rustigste dagen en om wat extra volk te lokken hebben ze best een aanlokkelijk verstel. Iedereen die op 13 oktober een afgestempelde stembrief aan de kassa toont, krijgt namelijk gratis toegang. Stemmen is deze keer immers niet verplicht en de organisators hopen zo wat extra mensen aan te moedigen.

Burgerzin en een vleugje sensualiteit combineren... het lijkt een vreemde combinatie, maar organisatrice Nicole Martens heeft er geen problemen mee. “We geloven dat stemmen essentieel is en willen onze bezoekers belonen voor hun bijdrage aan de democratie,” aldus Martens. Deze editie vindt plaats in de Nekkerhal in Mechelen, met als presentator Jeremy Vandoorne, bekend van de Studio 100-reeks ‘Rox’ en enkele gastrollen in ‘Familie’.

Andere manier om gratis binnen te geraken

Daarnaast kunnen geïnteresseerden ook op vrijdag een gratis toegangsticket bemachtigen. De enige vereiste is dat je kunt aantonen dat je zonder slip naar het evenement komt. Om de controle te vergemakkelijken, wordt aangeraden dat vrouwen een jurk of rok dragen, terwijl mannen volstaan met een kilt (of rok). Allen daarheen!

Flasback naar Clint op Ero Expo 2 jaar geleden:

(Bron: hln.be - Intropic: Unsplash)

0 claps
0 bezoekers

Plaats reactie

666

0 reacties

Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.

Bekijk alle reacties