"Ik word bloedgeil als ik het startgeluid van mijn Ducati hoor" News
"Ik word bloedgeil als ik het startgeluid van mijn Ducati hoor"
News

"Ik word bloedgeil als ik het startgeluid van mijn Ducati hoor"

Je hoeft heus geen rasechte BV te zijn om dezer dagen in een magazine te verschijnen. Dat bewijst Anneleen De Kegel deze week. "Anneleen wie?"... Inderdaad...

Anneleen werd door de lezers van P-magazine samen met Amber van den Berghe
en Femke Roelandt
verkozen tot Facegirl 2013. De drie dames wisten zo een eigen fotoshoot én uitgebreid interview te versieren. Eerste aan bod om haar prijs te verzilveren is dus Anneleen De Kegel.

Flitsboetes, een grote bek in het verkeer, zich ergeren aan vrouwen achter 't stuur, 't lijkt qua mentaliteit wel een halve vent. "Snelheid, pk's, Top Gear en verbrand rubber zijn volledig mijn ding."

En van verbrand rubber gesproken: "Voor mij geen missionarishouding, wilde seks is zoveel leuker. Mijn stiekeme fantasie is seks hebben op de achterbank van mijn Porsche GT2."

Ook is de babe van dienst trotse eigenaar van een Ducati: "Ik word echt opgewonden van het geluid dat mijn Ducati maakt als ik hem start: een droge klik, de startmotor die er een stevige sleur aan geeft en dan die diepe ronk uit die onderliggende uitlaat. Dat is echt pure seks voor mij!"

Maar teleurstelling troef bij menig mannenhart deze week: "Ik ben al een tijdje gelukkig samen met mijn vriend. We zijn aan elkaar gewaagd, zowel qua ambities als op het vlak van hobby's."

Benieuwd naar de fotoshoot? Haal dan zeker de P-magazine van deze week in huis! De cover geven we je graag al mee: (RVH)

Foto: Facebook

0 claps
0 bezoekers

Plaats reactie

666

0 reacties

Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.

Bekijk alle reacties